Płyta główna ASRock Z790M-ITX WiFi
Zdjęcia 7 |
ASRock Z790M-ITX WiFi
Przeznaczenie:do domu / biura, do kompaktowych PC
Format:mini-ITX
Socket:Intel LGA 1700
Chipset:Intel Z790
BIOS:Ami
Banki RAM:DDR5 2 gn
Rodzaj pamięci RAM:DIMM
Taktowanie pamięci RAM:6800 MHz
Dźwięk (liczba kanałów):7.1
Złącza:HDMI, M.2
Złącza dodatkowe:DisplayPort
Złącze zasilania:24 pin
Zasilanie procesora:8 pin
Wszystkie dane techniczne
Kup ASRock Z790M-ITX WiFi
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASRock Asro Z790M-ITX/WIFI Z790 Z790M-ITX WIFI | 1 251 zł |
ASRock Z790M-ITX WIFI P?yta g?ówna - Intel Z790 - Intel LGA1700 socket - D | 957 zł |
ASRock Z790M-ITX WiFi PL-S1700-ASR-035 | 1 049 zł |
Asrock Płyta główna Asrock Z790M-ITX WiFi | 1 161 zł |
ASrock Z790M-ITX WiFi DDR5 | 989 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →