Pamięć RAM G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5600U3636C16GX2-TZ5RK
Wideo 12Zdjęcia 21 |
G.Skill F5-5600U3636C16GX2-TZ5RK 5200 MHz CL36 (36-36-36-83) 5600 MHz CL28 5600 MHz CL30 5600 MHz CL36 (36-36-36-76) 5600 MHz CL36 (36-36-36-89) 5600 MHz CL40 (40-40-40-89) 6000 MHz CL30 6000 MHz CL32 (32-38-38-96) 6000 MHz CL36 (36-36-36-96) 6000 MHz CL40 (40-40-40-96) 6400 MHz CL32 6600 MHz CL34 6800 MHz CL34 7200 MHz CL34 7600 MHz CL36 7800 MHz CL36 8000 MHz CL38 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G.Skill 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G.Skill.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb
Ceny na G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5200J3636C16GX2-TZ5RK | od 568 zł | 2 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J2834F16GX2-TZ5RS | od 642 zł | 2 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J3036D16GX2-TZ5RK | od 630 zł | 2 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5600U3636C16GX2-TZ5RK | od 1 235 zł | 1 oferta | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J3636C16GX2-TZ5RK | od 549 zł | 22 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J4040C16GX2-TZ5RK | od 539 zł | 18 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3040F16GX2-TZ5RS | od 560 zł | 17 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3238F16GX2-TZ5RK | od 664 zł | 2 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3636F16GX2-TZ5RK | od 549 zł | 21 oferta | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J4040F16GX2-TZ5RK | od 569 zł | 14 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6400J3239G16GX2-TZ5RK | od 605 zł | 25 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6600J3440G16GX2-TZ5RK | od 628 zł | 20 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6800J3445G16GX2-TZ5RK | od 667 zł | 11 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-7200J3445G16GX2-TZ5RK | od 685 zł | 20 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-7600J3646G16GX2-TZ5RS | od 815 zł | 10 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-7800J3646H16GX2-TZ5RS | od 919 zł | 18 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-8000J3848H16GX2-TZ5RK | od 1 254 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →