Pamięć RAM G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x32Gb F5-6400J3239G32GX2-TZ5RS
Wideo 10Zdjęcia 16 |
G.Skill F5-6400J3239G32GX2-TZ5RS |
|
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x32Gb to zestaw pamięci RAM klasy DDR5 o imponującej szybkości uruchamiania, dużej przepustowości i atrakcyjnym wyglądzie. Zestaw należy do wyższej kategorii cenowej, składa się z dwóch modułów 32 GB DDR5 o częstotliwości taktowania 6400 MHz i przepustowości nieco ponad 50 GB/s. Podsumowując, zapewnia to poważną ilość szybkiej pamięci RAM, której wskaźniki prędkości są dwa razy szybsze niż w przypadku większości popularnych wsporników klasy DDR4.
To więcej niż wystarcza do prawie wszystkich zadań wymagających dużej ilości zasobów, w tym renderowania, modelowania 3D, pracy z treściami wizualnymi, tworzenia gier itp. Ale w przypadku wersji do gier jest to przesada, która zapewni specjalny wzrost wydajności w porównaniu z 16 lub 32 GB. Moduły Trident Z5 DDR5 zostały zaprojektowane z wykorzystaniem innowacyjnych technologii, opartych na nowej mikroarchitekturze pamięci i wyposażone w zintegrowany układ zarządzania energią w celu poprawy wydajności i zmniejszenia zużycia energii.
Wbudowane czujniki termiczne monitorują przegrzanie, wydłużając w ten sposób żywotność modułów. Stylowe metalowe radiatory są niezbędne do efektywnego chłodzenia modułów pamięci przy poważnym wzroście częstotliwości pracy i napięcia. Specjalnie dla posiadaczy obudów z przezroczystymi ściankami projektanci firmy postarali się, aby grzejnik Trident Z był jak najbardziej stylowy, wykorzystując do wykończenia minimalistyczny szczotkowany metal z schludnym oświetleniem adresowym. Pamięć jest idealna dla graczy, overclockerów i wszystkich tych, którzy są przyzwyczajeni do maksymalnego wykorzystania technologii. Moduły przeszły rygorystyczną fabryczną kontrolę jakości, aby zminimalizować liczbę wadliwych próbek.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G.Skill 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G.Skill.
Kup G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x32Gb F5-6400J3239G32GX2-TZ5RS
Wszystkie ceny 27 →GSkill Trident Z5 RGB Series Intel XMP 64 GB 2 x 32 GB 288-pinowa pamięć S | 1 553 zł |
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5-6400 - 64GB - CL32 - Dual Channel (2 sztuk) - | 1 121 zł |
G.SKILL Pamięć PC DDR5 64GB (2x32GB) Trident Z5 RGB 6400MHz CL32 XMP3 czar | 1 219 zł |
G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB [2x32GB 6400MHz DDR5 CL32 XMP3 DIMM] RD-DDR5-G | 1 356 zł |
G.SKILL Pamięć PC DDR5 64GB (2x32GB) Trident Z5 RGB 6400MHz CL32 XMP3 czar | 1 242 zł |
Modyfikacje G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x32Gb
Ceny na G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x32Gb F5-5600J2834F32GX2-TZ5RS | od 1 136 zł | 10 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x32Gb F5-5600J3036D32GX2-TZ5RK | od 1 080 zł | 1 oferta | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x32Gb F5-5600J3636D32GX2-TZ5RK | od 1 099 zł | 1 oferta | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x32Gb F5-6000J3040G32GX2-TZ5RS | od 1 070 zł | 16 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x32Gb F5-6000J3238G32GX2-TZ5RK | od 1 094 zł | 2 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x32Gb F5-6000J3636F32GX2-TZ5RK | od 1 150 zł | 9 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x32Gb F5-6400J3239G32GX2-TZ5RS | od 1 120 zł | 27 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x32Gb F5-6800J3445G32GX2-TZ5RK | od 1 471 zł | 6 oferty |