Pamięć RAM G.Skill Trident Z DDR4 2x16Gb F4-3200C16D-32GTZ
Wideo 2Zdjęcia 3 |
G.Skill F4-3200C16D-32GTZ |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G.Skill 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G.Skill.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup G.Skill Trident Z DDR4 2x16Gb F4-3200C16D-32GTZ
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
G.SKILL TridentZ DDR4 2x16GB 3200MHz CL16 XMP2 Black SAGSK4G32TRIZ22 | 412 zł |
G.SKILL Trident Z Black 32GB[2x16GB 3200MHz DDR4 CL16 XMP2 DIMM] RD-DDR432 | 441 zł |
G.SKILL TridentZ DDR4 2x16GB 3200MHz CL16 XMP2 Black 43728 | 412 zł |
Pamięć G.Skill Trident Z, DDR4, 32 GB, 3200MHz, CL16 (F4-3200C16D-32GTZ) | 403 zł |
Pamięć DIMM DDR4 G.SKILL Trident Z, 32 GB, 3200 MHz, CL16 | 532 zł |
pokaż 11 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje G.Skill Trident Z DDR4 2x16Gb
Ceny na G.Skill Trident Z DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Trident Z DDR4 2x16Gb F4-3200C14D-32GTZ | od 773 zł | 14 oferty | ||
G.Skill Trident Z DDR4 2x16Gb F4-3200C16D-32GTZ | od 314 zł | 17 oferty | ||
G.Skill Trident Z DDR4 2x16Gb F4-3600C17D-32GTZ | od 512 zł | 6 oferty | ||
G.Skill Trident Z DDR4 2x16Gb F4-4000C19D-32GTZKK | od 983 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →