Pamięć RAM G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J4040F16GX2-TZ5RK
Wideo 12Zdjęcia 21 |
G.Skill F5-6000J4040F16GX2-TZ5RK |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G.Skill 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G.Skill.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J4040F16GX2-TZ5RK
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
G.Skill Trident Z5 RGB 32GB [2x16GB 6000MHz DDR5 CL40 DIMM] RD-DDR5-GSK-00 | 623 zł |
Pamięć RAM G.SKILL Trident Z5 RGB 32GB 6000MHz | 619 zł |
Pamięć RAM G.SKILL Trident Z5 RGB 32GB 6000MHz F5-6000J4040F16GX2-TZ5RS | 600 zł |
Pamięć G.Skill Trident Z5 RGB, DDR5, 32 GB, 6000MHz, CL40 (F5-6000J4040F16 | 569 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb
Ceny na G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5200J3636C16GX2-TZ5RK | od 568 zł | 2 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J2834F16GX2-TZ5RS | od 642 zł | 2 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J3036D16GX2-TZ5RK | od 630 zł | 2 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J3636C16GX2-TZ5RK | od 549 zł | 22 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J4040C16GX2-TZ5RK | od 539 zł | 18 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3040F16GX2-TZ5RS | od 560 zł | 17 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3238F16GX2-TZ5RK | od 601 zł | 5 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3636F16GX2-TZ5RK | od 549 zł | 24 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J4040F16GX2-TZ5RK | od 569 zł | 14 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6400J3239G16GX2-TZ5RK | od 605 zł | 24 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6600J3440G16GX2-TZ5RK | od 628 zł | 16 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6800J3445G16GX2-TZ5RK | od 667 zł | 11 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-7200J3445G16GX2-TZ5RK | od 685 zł | 14 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-7600J3646G16GX2-TZ5RS | od 815 zł | 11 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-7800J3646H16GX2-TZ5RS | od 919 zł | 16 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-8000J3848H16GX2-TZ5RK | od 1 254 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →