Płyta główna ASRock B550M-ITX/ac
Zdjęcia 6 |
Dobrze wyposażona i kompaktowa płyta główna mini-ITX 2020 oparta na średniotonowym chipsecie AMD B550. Wyposażony w gniazdo procesora AMD AM4, jest pozycjonowany jako niedrogi model średniej klasy. Przeznaczony do montażu uniwersalnych systemów domowych, biurowych i wielofunkcyjnych HTPC. Dzięki swoim kompaktowym wymiarom (170x170 mm) może być montowany w obudowach SFF, mini-ITX oraz microATX.
Posiada obsługę najnowszych wersji interfejsów systemowych/peryferyjnych oraz bogate możliwości komunikacyjne, które zapewnia karta sieciowa Realtek GbE oraz wbudowany dwuzakresowy moduł Intel Wi-Fi 5 (802.11n/ac) z Bluetooth 4.2 (High obsługa klasy prędkości II). Płyta główna ASRock B550M-ITX/ac jest kompatybilna z procesorami APU Ryzen 3000 (Matisse/Matisse Refresh, 7nm) i Ryzen 4000G (Renoir, 7nm).
Wyposażony w cyfrowy 8-fazowy podsystem zasilania Digital VRM z rozbudowanym aluminiowym radiatorem. Dwa gniazda do instalacji modułów pamięci DDR4 zapewniają obsługę łącznej pojemności do 64 GB, co wystarczy do wszelkich zadań domowych i najbardziej profesjonalnych, a także wygodnego grania. Dzięki wsparciu funkcji overclockingu może służyć do umiarkowanego podkręcania procesora i pamięci RAM (bez znacznego wzrostu napięć zasilających).
Kup ASRock B550M-ITX/ac
Wszystkie ceny 18 →Asrock B550M-Itx/Ac B550M-ITX/AC Płyta Główna Czarny 64 GB | 549 zł |
ASRock B550M-ITX/AC P?yta g?ówna - AMD B550 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - | 571 zł |
Płyta główna Asrock B550M-ITX/AC | 559 zł |
ASRock B550M-ITX/AC PL-AM4-ASR-072 | 559 zł |
Płyta główna ASROCK B550M-ITX/ac | 574 zł |