Karta graficzna Biostar GeForce GT 730 VN7313TH41
Biostar GeForce GT 730 VN7313TH41 2021 rokniskoprofilowa |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Biostar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Biostar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Biostar GeForce GT 730 VN7313TH41
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta graficzna Nvidia Biostar GeForce GT730 4 GB PCI-E VN7313TH41 | 412 zł |
Biostar Karta graficzna BIOSTAR GeForce GT 730 4GB GDDR3 (VN7313TH41) | 345 zł |
Biostar GeForce GT 730 4GB DDR3 128bit | 349 zł |
Karta graficzna BIOSTAR GeForce GT 730 4GB GDDR3 (VN7313TH41) - DARMOWY PA | 302 zł |
Karta graficzna BIOSTAR GeForce GT 730 4GB GDDR3 (VN7313TH41) | 332 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Karta graficzna 730 BIOSTAR GT D3 4GB/HDMI/DVI/VGA/ Lo | 351 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →