Płyta główna Asus PRIME B760M-A WIFI D4
Zdjęcia 7 |
Wielofunkcyjna płyta główna micro-ATX, która jest częścią linii PRIME i należy do klasy średniej. Wyposażony w gniazdo procesora Intel LGA 1700 nowej generacji, wykorzystuje chipset Intel B760 średniej klasy jako kontroler sterujący. Dzięki połączeniu zwiększonej mocy, inteligentnych narzędzi do zarządzania temperaturą oraz obsłudze najnowszych procesorów Intel Core 12. i 13. generacji seria Prime 2023 stanowi solidną podstawę do zbudowania wszechstronnego komputera.
Może być zarówno nowoczesnym komputerem domowym do rozrywki multimedialnej, dość poważną maszyną do gier, jak i wydajną stacją roboczą dla Ableton Live, Steinberg Nuendo, Davinci Resolve i innych profesjonalnych pakietów oprogramowania. Cyfrowy 10-fazowy podsystem zasilania Asus PRIME B760M-A WIFI D4 jest gotowy do zainstalowania dość mocnych, wysokowydajnych i energochłonnych procesorów kalibru Core i7.
Dodatkowe chłodzenie zapewniono dla elementów zasilających, strefy VRM oraz gniazd M.2 dla dysków SSD. Dzięki nowoczesnemu, nieograniczonemu układowi gniazd, Asus PRIME B760M-A WIFI D4 jest gotowy na przyjęcie do 128 GB pamięci RAM DDR4 o maksymalnej częstotliwości 5333 MHz. Aby zbudować macierz dyskową, dostępnych jest kilka portów M.2 i 4 standardowe złącza SATA3. Ruch sieciowy obsługiwany jest przez kontroler Realtek o przepustowości 2,5 GB/s oraz preinstalowany odbiornik bezprzewodowy Wi-Fi klasy 6. Dodatkowe wyposażenie obejmuje układ automatycznej stabilizacji napięcia Digi+, narzędzia Fan Xpert 4 do precyzyjnego dostrajania pracy wentylatory obudowy lub pompa wodna, złącze TPM, obsługa technologii OptiMem, a także podwójny BIOS UEFI z zaawansowanym trybem podkręcania i możliwością zapisywania profili użytkowników z ustawieniami.
Kup Asus PRIME B760M-A WIFI D4
Wszystkie ceny 21 →ASUS PRIME B760M-A WIFI D4 (V2) P?yta g?ówna - Intel B760 - Intel LGA1700 | 529 zł |
Asus Płyta główna Prime B760M-A WIFI D4 s1700 4DDR4 HDMI mATX KBASUIIEB760 | 536 zł |
ASUS PRIME B760M-A WIFI D4 PL-S1700-ASU-080 | 559 zł |
Płyta główna ASUS Prime B760M-A WiFi D4 | 535 zł |
Asus Płyta główna Prime B760M-A WIFI D4 s1700 4DDR4 HDMI mATX 122738 | 557 zł |
Modyfikacje Asus PRIME B760M-A WIFI D4
Ceny na Asus PRIME B760M-A WIFI D4 |
---|---|---|---|---|
Asus PRIME B760M-A D4 | od 679 zł | 4 oferty | ||
Asus PRIME B760M-A WIFI D4 | od 529 zł | 21 oferta | ||
Asus PRIME B760M-A WIFI | od 666 zł | 3 oferty |