Płyta główna Gigabyte B550 Gaming X V2
Wideo 11Zdjęcia 6 |
Ulepszona wersja popularnej płyty głównej do gier ATX 2020, Gigabyte B550 Gaming X, z gniazdem AM4 i chipsetem AMD B550 klasy średniej. Posiada wzmocniony podsystem zasilania procesora (13 faz zamiast 12 faz) i ulepszone możliwości przetaktowania pamięci RAM do 4733 MHz. Jest pozycjonowany jako produkt ze średniej półki cenowej z popularnej rodziny Gigabyte GAMING, której modele skierowane są do wymagających graczy i entuzjastów budżetu.
Zaprojektowany do użytku w ramach wydajnych konfiguracji gier i przetaktowywania o rozsądnych kosztach. Obsługuje 4/6/8/12/16-rdzeniowe procesory Ryzen 3000/5000 (rdzenie Vermeer / Matisse / Matisse Refresh, 7 nm) oraz Ryzen 4000 Hybrid APU (rdzenie Cezanne i Renoir, 7 nm). Płyta główna Gigabyte B550 Gaming X obsługuje szybki interfejs systemowy PCI-E Gen4, który podwaja szybkość przesyłania danych dzięki szybkim dyskom SSD NVMe i przyspiesza ładowanie tekstur na karty graficzne do gier. Moc 13-fazowego cyfrowego konwertera mocy opartego na mosfetach LowRDS wystarczy do odważnych, ale rozsądnych eksperymentów z przetaktowywaniem. Płyta wyposażona jest w cztery sloty na moduły RAM DDR4 i obsługuje do 128GB (4x32GB). W przypadku podsystemu szybkiej pamięci masowej dostępne są dwa porty M.2 (jeden PCI-E Gen4 x4).
Kup Gigabyte B550 Gaming X V2
Wszystkie ceny 25 →Gigabyte B550 GAMING X V2 ATX Motherboard for AMD AM4 CPUs | 439 zł |
GIGABYTE B550 GAMING X V2 P?yta g?ówna - AMD B550 - AMD AM4 socket - DDR4 | 456 zł |
Gigabyte Płyta główna B550 GAMING X V2 AM4 4DDR4 HDMI/DVI M.2 ATX KBGBAAA7 | 451 zł |
Gigabyte B550 GAMING X V2 PL-AM4-GA-084 | 459 zł |
Płyta główna GIGABYTE B550 Gaming X V2 | 475 zł |