Płyta główna ASRock Z790 PG Lightning DDR5
Zdjęcia 7 |
ASRock Z790 PG Lightning DDR5 to wysokiej klasy rozwiązanie znanego tajwańskiego producenta, przeznaczone do montażu wydajnych komputerów gamingowych oraz stacji roboczych. Wyposażona w najnowsze gniazdo procesorowe LGA 1700, płyta ta obsługuje szeroką gamę procesorów Intel Core i9, i7, i5, i3, Pentium i Celeron 12., 13. i 14. generacji, w tym modele z linii produktów Alder Lake, Raptor Lake i Raptor Odświeżenie jeziora.
16-fazowy zasilacz sprawia, że idealnie nadaje się do konfiguracji premium z komponentami o wysokiej wydajności. Płyta obsługuje pamięć RAM DDR5-7200 i mieści do 192 GB pamięci RAM, zapewniając obfite zasoby nawet dla najbardziej wymagających zadań. Dzięki czterem gniazdom M.2 na dyski SSD (magistrala PCI-E 4.0) i czterem portom SATA3 dla tradycyjnych dysków twardych i dysków SSD, ta płyta główna gwarantuje wysokie prędkości przesyłania danych i stanowi doskonałą podstawę do tworzenia wszechstronnej pamięci dyskowej.
Obsługa PCI-E 4.0 zapewnia maksymalną wydajność i responsywność nowoczesnych dysków SSD M.2, co jest szczególnie ważne w przypadku komputerów do gier i stacji roboczych przetwarzających treści autorskie. Wyposażenie dodatkowe ASRock Z790 PG Lightning DDR5 obejmuje złącze TPM, zintegrowany kontroler RAID oraz dodatkowy port HDMI, który może się przydać, jeśli zajdzie potrzeba podłączenia monitora do zintegrowanej karty graficznej procesora. Przynależność do rodziny Phantom Gaming podkreśla obecność dodatkowych złączy dla oświetlenia RGB/ARGB oraz obszarów do montażu chłodzenia wodnego.
Kup ASRock Z790 PG Lightning DDR5
Wszystkie ceny 21 →ASROCK Z790 Z790 PG LIGHTNING 4 x DDR5 HDMI EDP 4 M2 4 SATA | 1 000 zł |
ASRock Z790 PG Lightning P?yta g?ówna - Intel Z790 - Intel LGA1700 socket | 866 zł |
ASRock Płyta główna Z790 PG LIGHTNING S1700 4DDR5 HDMI M2 ATX KBASRIIEZ790 | 789 zł |
ASRock Z790 PG Lightning PL-S1700-ASR-033 | 839 zł |
ASRock Płyta główna Z790 PG LIGHTNING S1700 4DDR5 HDMI M2 ATX 98998 | 820 zł |
Modyfikacje ASRock Z790 PG Lightning DDR5
Ceny na ASRock Z790 PG Lightning DDR5 |
---|---|---|---|---|
ASRock Z790 PG Lightning DDR4 | od 737 zł | 22 oferty | ||
ASRock Z790 PG Lightning DDR5 | od 769 zł | 22 oferty |