Материнська плата ASRock B550 Phantom Gaming 4 (90-MXBCY0-A0UAYZ)
Відео 12Фото 6 |
Геймерська материнська плата середнього класу формату ATX на базі чипсета 2020 року AMD B550 з процесорним роз'ємом AM4. Відрізняється помірною вартістю і наявністю повного набору актуальних системних/периферійних інтерфейсів, включаючи PCI-E 4.0. Гарантовано сумісна з процесорами Ryzen 3/5/7/9 3-го і 4-го покоління. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для створення універсальних домашніх і збалансованих геймерських конфігурацій.
Материнська плата ASRock B550 Phantom Gaming 4 обладнана якісною 8-фазною (6+2) цифровий підсистемою живлення CPU VRM c алюмінієвими радіаторами, яка розрахована на тривалу роботу під «важкою» многопоточной мультимедійної, розрахункової або ігровий навантаженням. Підтримується установка до 128 Гб оперативної пам'яті DDR4, чого більш ніж достатньо для будь-якого казуального/професійного софта і актуальних/майбутніх ігор. Передбачена установка одного М. 2 SSD-накопичувача (PCI-E 4.0 x4) і М. 2 Wi-Fi модуля Key E. Безпроблемну роботу у кабельних мережах забезпечує LAN-контролер Realtek RTL8111H.
Купити ASRock B550 Phantom Gaming 4
Усі ціни 17 →ASRock B550 PHANTOM GAMING 4 P?yta g?ówna - AMD B550 - AMD AM4 socket - DD | 463 zł |
ASRock Płyta główna B550 Phantom Gaming 4 AM4 4DDR4 HDMI M.2 ATX KBASRAA7B | 428 zł |
ASRock B550 PHANTOM GAMING 4 PL-AM4-ASR-042 | 459 zł |
ASRock Płyta główna B550 Phantom Gaming 4 AM4 4DDR4 HDMI M.2 ATX 54243 | 442 zł |
ASRock Płyta główna B550 Phantom Gaming 4 AM4 4DDR4 HDMI M.2 ATX 54243 | 427 zł |