Płyta główna ASRock H510 Pro BTC+
Wideo 11Zdjęcia 7 |
Zamknij
Menu
ASRock H510 Pro BTC+
Format:Niestandardowy (Custom)
Socket:Intel LGA 1200
Chipset:Intel H510
BIOS:Ami
Banki RAM:DDR4 1 gn
Rodzaj pamięci RAM:DIMM
Taktowanie pamięci RAM:3200 MHz
Złącza:HDMI, M.2
Złącze zasilania:24+24+24 pin
Zasilanie procesora:8 pin
Wszystkie dane techniczne
Kup ASRock H510 Pro BTC+
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASRock H510 PRO BTC+ P?yta g?ówna - Intel H510 - Intel LGA1200 socket - DDP?yta g?ówna, 50.1cm x 22.4cm, Intel LGA1200 Socket, Intel H510, 6 x PCI-Express 3.0 x16, DDR4-3200 - 1 x DIMM slot, 1 x SATA... więcej-600 / 1 x M.2 SATA (2260 / 2280 / 22110), USB 3.2 Gen 1 Type A & USB 2.0 Type A, HDMI 1.4 Po??czenie, Intel I219V Gigabit LAN, Intel Xe Graphics wsparcie (Wymagane CPU) Proshop.plZłóż skargę | 332 zł |
ASRock H510 Pro BTC+ PL-S1200-ASR-055ASRock H510 Pro BTC+ - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odbiór w sklepach... więcejKomputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 1 039 zł |
Płyta główna ASROCK H510 Pro BTC+Ta płyta główna została specjalnie zaprojektowana dla miningu kryptowalut, rewolucyjnego cyfrowego środka płatności, który mo... więcejże być użyty w każdym miejscu na świecie. Liczne złącza PCIe gwarantują szybkie wydobycie kryptowalut, a dodatkowe złącza zasilania zapewniają wysoką stabilność systemu. Ta płyta główna posiada inteligentny system informowania o statusie kart graficznych. Podczas uruchamiania komputera, ekran starowy - Power-On, Self-Test (POST), pokazuje informacje o statusie zainstalowanych kart graficznych. Electro.plZłóż skargę | 1 039 zł |
Asrock Płyta główna Asrock H510 PRO BTC+Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): CE, ErPEAN: 4710483935220Fu Akces-markt.plZłóż skargę | 353 zł |
Płyta główna ASROCK H510 Pro BTC+Ta płyta główna została specjalnie zaprojektowana dla miningu kryptowalut, rewolucyjnego cyfrowego środka płatności, który mo... więcejże być użyty w każdym miejscu na świecie. Liczne złącza PCIe gwarantują szybkie wydobycie kryptowalut, a dodatkowe złącza zasilania zapewniają wysoką stabilność systemu. Ta płyta główna posiada inteligentny system informowania o statusie kart graficznych. Podczas uruchamiania komputera, ekran starowy - Power-On, Self-Test (POST), pokazuje informacje o statusie zainstalowanych kart graficznych.... Avans.plZłóż skargę | 1 039 zł |
pokaż 5 ofert
Seria ASRock BTC (mining)Porównaj w tabeli →
od 1 980 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1150, chipset Intel H81, 2 x DDR3, DIMM, 1600 MHz, USB C, HDMI, bez podświetlenia, nadaje się do górnictwa
od 520 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1151, chipset Intel Q270, 2 x DDR4, DIMM, 2400 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 480 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1151, chipset Intel H110, 2 x DDR4, DIMM, 2400 MHz, USB C, M.2, bez podświetlenia, nadaje się do górnictwa
od 332 zł
Niestandardowy (Custom), gniazdo Intel LGA 1200, chipset Intel H510, 1 x DDR4, DIMM, 3200 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
Wideo recenzje
Custom Mining Rig Frame Build for the ASRock H510 Pro BTC+ Riserless Motherboard
7 maja 20221 230 przegląd
ASRock H510 Pro BTC+ Mining Motherboard Assembly
5 maja 2022673 przegląd
DIY Custom Mining Rig Part 2. 6600, 6600XT, H510 Pro BTC+. With BIOS setup tips.
11 maja 2022589 przegląd
ASRock H510 Pro BTC+ Motherboard - Most Versatile Riserless GPU Crypto Mining Motherboard
11 maja 20231 711 przegląd
Should you use an ASROCK H510 Pro BTC+ Motherboard for Crypto Mining?
12 stycznia 202216 518 przegląd
ASRock H510 Pro BTC+ Riserless Mining Motherboard
13 października 202150 260 przegląd
เมนบอร์ดสำหรับ Crypto Mining เกิดมาเพื่อขุดบิทคอยกับ ASRock H510 Pro BTC+
19 czerwca 202173 090 przegląd
Board for Asrock h510 pro btc+ build ( molex connection is wrong )
8 grudnia 20212 208 przegląd
Asrock's NEW Beast Mining Motherboard - H510 Pro BTC+ | Only PCIe x1 for all slots
1 września 202114 368 przegląd
Asrock h510 btc pro build ( update 3 ) mollex connection
18 stycznia 20221 821 przegląd
Asrock h510 btc pro build ( update 2 molex connection is wrong )
19 grudnia 20211 163 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 759 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 439 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 1 249 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 294 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 2 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 273 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 369 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 412 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 735 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 505 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 699 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 619 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 532 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2