Процесор Intel Pentium Comet Lake G6600 BOX
Intel Pentium Comet Lake G6600 BOX |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Pentium Comet Lake G6600 BOX
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Intel Pentium Gold G6600 Comet Lake Procesor - 2 rdzeni - 4.2 GHz - Intel | 572 zł |
Intel Pentium Gold G6600 procesor 4,2 GHz 4 MB Smart BX80701G6600 | 616 zł |
Intel Pentium Gold G6600-4,2 GHz - 2 rdzenie - 4 wątki - 4 MB pamięci podr | 593 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! INTEL Pentium G6600 4,2GHz LGA1200 4M Cache Boxed CP | 567 zł |
Intel Pentium Gold G6600 4.2ghz Cpu Niebieski BX80701G6600 | 733 zł |
Intel Pentium Gold G6600 procesor 4,2 GHz 4 MB Smart BX80701G6600 | 616 zł |
Модификації Intel Pentium Comet Lake
Ціни на Intel Pentium Comet Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Pentium Comet Lake G6400 BOX | від 309 zł | 11 пропозицій | ||
Intel Pentium Comet Lake G6400 OEM | від 336 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Pentium Comet Lake G6500 BOX | від 469 zł | 5 пропозицій | ||
Intel Pentium Comet Lake G6600 BOX | від 567 zł | 6 пропозицій |
Рекомендуємо