Процесор Intel Pentium Comet Lake G6400 BOX
Intel Pentium Comet Lake G6400 BOX |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Pentium Comet Lake G6400 BOX
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Intel Pentium Gold G6400 Comet Lake Procesor - 4 rdzeni - 4 GHz - Intel LG | 334 zł |
Procesor INTEL Pentium Gold G6400 BX80701G6400 BOX | 375 zł |
Intel Pentium Gold G6400 BOX (BX80701G6400) | 309 zł |
Intel PROCESOR PENTIUM Gold G6400 4.00GHz FC-LGA14C | 344 zł |
Intel Pentium Gold G6400 procesor 4 GHz 4 MB Smart Cache BX80701G6400 | 350 zł |
ще 6 пропозицій
Модификації Intel Pentium Comet Lake
Ціни на Intel Pentium Comet Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Pentium Comet Lake G6400 BOX | від 309 zł | 11 пропозицій | ||
Intel Pentium Comet Lake G6400 OEM | від 336 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Pentium Comet Lake G6500 BOX | від 469 zł | 5 пропозицій | ||
Intel Pentium Comet Lake G6600 BOX | від 567 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →