Procesor Intel Pentium Comet Lake G6400 BOX
Intel Pentium Comet Lake G6400 BOX |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Pentium Comet Lake G6400 BOX
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel Pentium Gold G6400 Comet Lake Procesor - 4 rdzeni - 4 GHz - Intel LG | 334 zł |
Intel Pentium Gold G6400 BOX (BX80701G6400) | 309 zł |
Intel Pentium Gold G6400 procesor 4 GHz 4 MB Smart Cache BX80701G6400 | 361 zł |
Intel Pentium Gold G6400 - Pentium Gold Comet Lake Dual - BX80701G6400 | 394 zł |
Procesor Intel Pentium G6400 4 Ghz Lga1200 Box | 326 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Intel Pentium Comet Lake
Ceny na Intel Pentium Comet Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Pentium Comet Lake G6400 BOX | od 309 zł | 8 oferty | ||
Intel Pentium Comet Lake G6400 OEM | od 336 zł | 2 oferty | ||
Intel Pentium Comet Lake G6500 BOX | od 462 zł | 6 oferty | ||
Intel Pentium Comet Lake G6600 BOX | od 569 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →