Процесор Intel Pentium Comet Lake Refresh G6405 BOX
Відео 4 |
Intel Pentium Comet Lake Refresh G6405 BOX |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Pentium Comet Lake Refresh G6405 BOX
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Procesor INTEL Pentium Gold G6405 | 307 zł |
Intel PROCESOR Pentium Gold G6405 4.10GHz FC-LGA14C BOX | 344 zł |
Procesor INTEL Pentium Gold G6405 | 307 zł |
Procesor INTEL Pentium Gold G6405 BX80701G6405 BOX | 366 zł |
Intel Pentium Gold G6405 procesor 4,1 GHz 4 MB Smart BX80701G6405 | 353 zł |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Intel Pentium Comet Lake Refresh
Ціни на Intel Pentium Comet Lake Refresh |
---|---|---|---|---|
Intel Pentium Comet Lake Refresh G6405 BOX | від 307 zł | 14 пропозицій | ||
Intel Pentium Comet Lake Refresh G6405T OEM | від 479 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Pentium Comet Lake Refresh G6505T OEM | від 508 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Pentium Comet Lake Refresh G6605 BOX | від 516 zł | 2 пропозиції |
Рекомендуємо