Procesor Intel Pentium Comet Lake Refresh G6405 BOX
Wideo 4 |
Intel Pentium Comet Lake Refresh G6405 BOX |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Pentium Comet Lake Refresh G6405 BOX
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel Pentium Gold G6405 procesor 4,1 GHz 4 MB Smart BX80701G6405 | 361 zł |
Intel Pentium Gold G6405 4.1GHz 2 cores 4 threads 4 MB cache LGA1200 ddr4 | 360 zł |
PROCESOR Pentium Gold G6405 4.10GHz FC-LGA14C BOX | 324 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! intel PROCESOR Pentium Gold G6405 410GHz FC-LGA14C BOX | 323 zł |
Intel Pentium Gold G6450 4.1ghz Cpu Szary CPUI1200G6405 | 342 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Pentium Comet Lake Refresh
Ceny na Intel Pentium Comet Lake Refresh |
---|---|---|---|---|
Intel Pentium Comet Lake Refresh G6405 BOX | od 306 zł | 11 oferty | ||
Intel Pentium Comet Lake Refresh G6505T OEM | od 508 zł | 2 oferty | ||
Intel Pentium Comet Lake Refresh G6605 BOX | od 518 zł | 2 oferty |
Polecamy