Процесор Intel Core i3 Coffee Lake i3-8300 BOX (BX80684I38300)
Відео 14Фото 2 |
Intel Core i3 Coffee Lake i3-8300 BOX |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Intel Core i3 Coffee Lake
Ціни на Intel Core i3 Coffee Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i3 Coffee Lake i3-8100 BOX | від 780 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Core i3 Coffee Lake i3-8100T OEM | від 260 zł | 4 пропозиції | ||
Intel Core i3 Coffee Lake i3-8350K BOX | від 935 zł | 1 пропозиція |