Процесор Intel Xeon W-2200 W-2223
Intel Xeon W-2200 W-2223 |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Xeon W-2200 W-2223
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Intel Xeon W-2223 - Tray Procesor - 4 rdzeni - 3.6 GHz - Intel LGA2066 - O | 1 594 zł |
Intel Xeon W-2223 4-CORES 8-THREADS 3.60 GHz R4 LGA-2066-120W CPU SRGSX SE | 504 zł |
Procesor serwerowy Intel Xeon W-2223, 3.6 GHz, 8.25 MB, BOX (BX80695W2223 | 2 144 zł |
Intel Xeon W-2223 Cpu Przezroczysty BX80695W2223 | 1 937 zł |
Intel Xeon W-2223 4-CORES 8-THREADS 3.60 GHz R4 LGA-2066-120W CPU SRGSX SE | 479 zł |
Intel Xeon W-2223 4-CORES 8-THREADS 3.60 GHz R4 LGA-2066-120W CPU SRGSX SE | 555 zł |
Відеоогляди
Модификації Intel Xeon W-2200
Ціни на Intel Xeon W-2200 |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon W-2200 W-2223 | від 479 zł | 6 пропозицій | ||
Intel Xeon W-2200 W-2225 | від 2 640 zł | 4 пропозиції | ||
Intel Xeon W-2200 W-2235 | від 1 212 zł | 8 пропозицій | ||
Intel Xeon W-2200 W-2245 | від 2 010 zł | 8 пропозицій | ||
Intel Xeon W-2200 W-2255 | від 4 751 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon W-2200 W-2265 | від 3 036 zł | 7 пропозицій | ||
Intel Xeon W-2200 W-2275 | від 6 901 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon W-2200 W-2295 | від 5 620 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →