Процесор Intel Core i3 Alder Lake i3-12100T OEM (CM8071504651106)
Відео 14Фото 7 | 734 zł Купити! Procesor Intel Core i3-12100T, 2.2 GHz, 12 MB, OEM (CM8071504651106)Morele.netДоставка: по Польщі Поскаржитись |
Intel Core i3 Alder Lake i3-12100T OEM |
|
Гібридна архітектура, що передбачає поєднання високопродуктивних (Performance-cores) і енергоефективних (Efficient-core) ядер. Підтримка стандарту DDR5 і інтерфейсу PCI Express 5.0.
Performance-cores – високопродуктивні ядра, здатні одночасно виконувати до двох потоків обчислення. Efficient-core – енергоефективні ядра, не підтримують Hyper-Threading і призначені для обробки фонових навантажень.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Intel Core i3 Alder Lake
Ціни на Intel Core i3 Alder Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i3 Alder Lake i3-12100 BOX | від 494 zł | 29 пропозицій | ||
Intel Core i3 Alder Lake i3-12100 OEM | від 458 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Core i3 Alder Lake i3-12100F BOX | від 399 zł | 27 пропозицій | ||
Intel Core i3 Alder Lake i3-12100F OEM | від 384 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Core i3 Alder Lake i3-12100T OEM | від 734 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Core i3 Alder Lake i3-12300 OEM | від 862 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →