Процесор Intel Core i5 Alder Lake i5-12400 OEM
Відео 12 |
Intel Core i5 Alder Lake i5-12400 OEM |
|
Гібридна архітектура, що передбачає поєднання високопродуктивних (Performance-cores) і енергоефективних (Efficient-core) ядер. Підтримка стандарту DDR5 і інтерфейсу PCI Express 5.0.
Performance-cores – високопродуктивні ядра, здатні одночасно виконувати до двох потоків обчислення. Efficient-core – енергоефективні ядра не підтримують Hyper-Threading і призначені для обробки фонових навантажень.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i5 Alder Lake i5-12400 OEM
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Intel CPU/Core i5-12400 440 GHZ LGA1700 taca 7235333 | 718 zł |
Intel Core i5 12400 / 2.5 GHz processor - OEM Procesor - 6 rdzeni - 2.5 GH | 1 057 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! INTEL Core i5-12400 2.5GHz LGA1700 18M Cache Tray CP | 677 zł |
Intel Core i5-12400, 2.5 GHz, 18 MB, OEM | 693 zł |
Відеоогляди
Модификації Intel Core i5 Alder Lake
Ціни на Intel Core i5 Alder Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Alder Lake i5-12400 BOX | від 689 zł | 30 пропозицій | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12400 OEM | від 677 zł | 4 пропозиції | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12400F BOX | від 549 zł | 31 пропозиція | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12400F OEM | від 553 zł | 5 пропозицій | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12400T OEM | від 950 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12500 BOX | від 869 zł | 16 пропозицій | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12500 OEM | від 884 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12500T OEM | від 1 095 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12600 BOX | від 1 165 zł | 21 пропозиція | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12600 OEM | від 1 125 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12600K BOX | від 859 zł | 25 пропозицій | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12600KF BOX | від 739 zł | 14 пропозицій | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12600KF OEM | від 730 zł | 4 пропозиції | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12600T OEM | від 1 254 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →