Процесор AMD Milan EPYC 7443 OEM (100-000000340)
AMD Milan EPYC 7443 OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Milan EPYC 7443 OEM
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AMD EPYC 7443 procesor 2,85 GHz 128 MB L3 100-000000340 | 4 421 zł |
Procesor serwerowy AMD Epyc 7443, 2.8 GHz, 128 MB, OEM (100-000000340) | 7 124 zł |
AMD MILAN EPYC 7443 24-Core 2.85GHz Processor CPU 100-000000340 SERVER DDR | 4 021 zł |
Procesor AMD EPYC 7443 (128MB Cache, 24x 2.85GHz) 100-000000340 | 3 996 zł |
AMD MILAN EPYC 7443 24-Core 2.85GHz Processor CPU 100-000000340 SERVER DDR | 4 080 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації AMD Milan EPYC
Ціни на AMD Milan EPYC |
---|---|---|---|---|
AMD Milan EPYC 72F3 BOX | від 12 279 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Milan EPYC 72F3 OEM | від 10 350 zł | 3 пропозиції | ||
AMD Milan EPYC 73F3 OEM | від 5 196 zł | 9 пропозицій | ||
AMD Milan EPYC 75F3 BOX | від 9 152 zł | 2 пропозиції | ||
AMD Milan EPYC 75F3 OEM | від 9 876 zł | 5 пропозицій | ||
AMD Milan EPYC 7203 OEM | від 1 508 zł | 6 пропозицій | ||
AMD Milan EPYC 7313 BOX | від 1 800 zł | 6 пропозицій | ||
AMD Milan EPYC 7313 OEM | від 2 655 zł | 4 пропозиції | ||
AMD Milan EPYC 7313P BOX | від 2 396 zł | 7 пропозицій | ||
AMD Milan EPYC 7313P OEM | від 2 773 zł | 7 пропозицій | ||
AMD Milan EPYC 7343 OEM | від 4 610 zł | 5 пропозицій | ||
AMD Milan EPYC 7413 BOX | від 4 920 zł | 3 пропозиції | ||
AMD Milan EPYC 7413 OEM | від 3 196 zł | 6 пропозицій | ||
AMD Milan EPYC 7443 BOX | від 3 956 zł | 4 пропозиції | ||
AMD Milan EPYC 7443 OEM | від 3 996 zł | 9 пропозицій | ||
AMD Milan EPYC 7443P OEM | від 5 445 zł | 5 пропозицій | ||
AMD Milan EPYC 7453 OEM | від 2 796 zł | 13 пропозицій | ||
AMD Milan EPYC 7513 OEM | від 7 199 zł | 11 пропозицій | ||
AMD Milan EPYC 7543 OEM | від 4 398 zł | 14 пропозицій | ||
AMD Milan EPYC 7543P OEM | від 9 196 zł | 5 пропозицій | ||
AMD Milan EPYC 7643 OEM | від 7 996 zł | 7 пропозицій | ||
AMD Milan EPYC 7663 BOX | від 4 268 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Milan EPYC 7663 OEM | від 7 744 zł | 3 пропозиції | ||
AMD Milan EPYC 7713 OEM | від 6 316 zł | 5 пропозицій | ||
AMD Milan EPYC 7713P OEM | від 5 352 zł | 5 пропозицій | ||
AMD Milan EPYC 7763 OEM | від 6 396 zł | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →