Procesor AMD Milan EPYC 7443 OEM (100-000000340)
AMD Milan EPYC 7443 OEM |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AMD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AMD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AMD Milan EPYC 7443 OEM
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMD EPYC 7443 procesor 2,85 GHz 128 MB L3 100-000000340 | 4 421 zł |
Procesor serwerowy AMD Epyc 7443, 2.8 GHz, 128 MB, OEM (100-000000340) | 7 124 zł |
AMD MILAN EPYC 7443 24-Core 2.85GHz Processor CPU 100-000000340 SERVER DDR | 4 021 zł |
AMD MILAN EPYC 7443 24-Core 2.85GHz Processor CPU 100-000000340 SERVER DDR | 4 080 zł |
AMD MILAN EPYC 7443 24-Core 2.85GHz Processor CPU 100-000000340 SERVER DDR | 4 132 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje AMD Milan EPYC
Ceny na AMD Milan EPYC |
---|---|---|---|---|
AMD Milan EPYC 72F3 BOX | od 12 279 zł | 1 oferta | ||
AMD Milan EPYC 72F3 OEM | od 11 533 zł | 2 oferty | ||
AMD Milan EPYC 73F3 OEM | od 5 196 zł | 9 oferty | ||
AMD Milan EPYC 75F3 BOX | od 9 152 zł | 2 oferty | ||
AMD Milan EPYC 75F3 OEM | od 9 876 zł | 4 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7203 OEM | od 1 706 zł | 4 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7313 BOX | od 1 800 zł | 6 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7313 OEM | od 3 152 zł | 2 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7313P BOX | od 2 396 zł | 7 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7313P OEM | od 3 076 zł | 5 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7343 OEM | od 4 641 zł | 3 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7413 BOX | od 4 920 zł | 3 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7413 OEM | od 3 196 zł | 5 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7443 BOX | od 3 956 zł | 4 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7443 OEM | od 3 996 zł | 8 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7443P OEM | od 5 445 zł | 4 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7453 OEM | od 2 796 zł | 12 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7513 OEM | od 7 199 zł | 9 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7543 OEM | od 4 398 zł | 14 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7543P OEM | od 9 196 zł | 4 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7643 OEM | od 7 996 zł | 5 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7663 BOX | od 4 281 zł | 1 oferta | ||
AMD Milan EPYC 7663 OEM | od 8 573 zł | 2 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7713 OEM | od 6 316 zł | 5 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7713P OEM | od 5 352 zł | 4 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7763 OEM | od 6 396 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →