Процесор Intel Core i5 Skylake i5-6600K BOX (BX80662I56600K)
Відео 13Фото 3 |
Intel Core i5 Skylake i5-6600K BOX |
|
Тип упаковки: BOX (без кулера)
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Intel Core i5 Skylake
Ціни на Intel Core i5 Skylake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Skylake i5-6400 BOX | від 519 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Core i5 Skylake i5-6400T BOX | від 400 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Core i5 Skylake i5-6500 BOX | від 280 zł | 5 пропозицій |