Процесор Intel Core i5 Skylake i5-6500 BOX (BX80662I56500)
Відео 13Фото 3 |
Intel Core i5 Skylake i5-6500 BOX |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i5 Skylake i5-6500 BOX
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Intel Desktop Processor Core i5-6500 3.20GHz 6MB Cache LGA1151 BX80662I565 | 1 349 zł |
Intel CPU Core i5-6500 3.2GHz 6M cache 4 cores 4 threads LGA1151 BX80662I | 1 092 zł |
Intel Core i5-6500 Processor (3.2GHz, 4 Core, LGA1151 Socket) - SR2L6 | 340 zł |
Intel Core i5 6500 Quad-Core Processor 3.2 GHz 6MB LGA1151 | 200 zł |
Intel Core i5-6500 Quad-Core Processor 3.2 GHz 6MB LGA1151 | 400 zł |
Відеоогляди
Модификації Intel Core i5 Skylake
Ціни на Intel Core i5 Skylake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Skylake i5-6400 BOX | від 519 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Core i5 Skylake i5-6400T BOX | від 400 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Core i5 Skylake i5-6500 BOX | від 200 zł | 5 пропозицій |
Рекомендуємо