Процесор Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900KF OEM (CM8070804400164)
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900KF OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900KF OEM
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Intel S1200 Core i9 11900KF Tray 8x35 125W GEN11 CM8070804400164 | 1 063 zł |
Intel Core i9-11900KF OEM (CM8070804400164) | 1 899 zł |
Procesor Intel Core i9-11900KF, 3.5 GHz, 16 MB, OEM (CM8070804400164) | 1 208 zł |
Intel Core i9-11900KF procesor 3,5 GHz 16 MB Smart CM8070804400164 | 1 028 zł |
Intel Core i9-11900KF OEM (CM8070804400164) | 1 899 zł |
Intel Core I9-11900kf Cpu Niebieski CM8070804400164 | 955 zł |
Intel Taca CPU/Core i9-11900KF 350GHZ LGA1200 CM8070804400164 | 1 038 zł |
Модификації Intel Core i9 Rocket Lake
Ціни на Intel Core i9 Rocket Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900 BOX | від 1 244 zł | 6 пропозицій | ||
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900F BOX | від 1 183 zł | 6 пропозицій | ||
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900F OEM | від 2 446 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900K BOX | від 1 292 zł | 21 пропозиція | ||
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900KF BOX | від 940 zł | 15 пропозицій | ||
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900KF OEM | від 955 zł | 7 пропозицій | ||
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900K OEM | від 1 083 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →