Процесор Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900F BOX
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900F BOX |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900F BOX
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Intel Core i9-11900F Rocket Lake Procesor - 8 rdzeni - 2.5 GHz - Intel LGA | 1 866 zł |
Intel Core i9-11900F procesor 2,5 GHz 16 MB Smart Cache BX8070811900F | 1 219 zł |
Processor Intel Core I9 11900f Lga1200 Bx8070811900f LGA 1200 Max 5.00ghz | 2 390 zł |
Procesor Intel Core I9-11900F (16M Cache, up to 5.20 GHz) | 1 183 zł |
Intel Core I9-11900f 2.5 Ghz Cpu Posrebrzany BX8070811900F | 1 210 zł |
Intel Core Processor i9 11900F LGA1200 BX8070811900F LGA 1200 Max 5.00GHZ | 2 367 zł |
Модификації Intel Core i9 Rocket Lake
Ціни на Intel Core i9 Rocket Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900 BOX | від 1 244 zł | 6 пропозицій | ||
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900F BOX | від 1 183 zł | 7 пропозицій | ||
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900F OEM | від 2 446 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900K BOX | від 1 292 zł | 22 пропозиції | ||
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900KF BOX | від 940 zł | 16 пропозицій | ||
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900KF OEM | від 955 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →