Процесор Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900K BOX
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900K BOX |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900K BOX
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Procesor INTEL Core i9-11900K | 1 350 zł |
Intel Core i9-11900K PR-IN12I9-INT-010 | 1 592 zł |
Procesor INTEL Core i9-11900K | 1 350 zł |
Intel Procesor Intel i9-11900K 5.3 GHz Unlocked LGA1200 | 1 502 zł |
Procesor INTEL Core i9-11900K BX8070811900K | 1 592 zł |
ще 13 пропозицій
Модификації Intel Core i9 Rocket Lake
Ціни на Intel Core i9 Rocket Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900 BOX | від 1 244 zł | 6 пропозицій | ||
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900F BOX | від 1 183 zł | 6 пропозицій | ||
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900F OEM | від 2 446 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900K BOX | від 1 292 zł | 21 пропозиція | ||
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900KF BOX | від 940 zł | 15 пропозицій | ||
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900KF OEM | від 955 zł | 7 пропозицій | ||
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900K OEM | від 1 083 zł | 1 пропозиція |
Рекомендуємо