Procesor Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900K BOX
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900K BOX |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900K BOX
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel Core i9-11900K Rocket Lake Procesor - 8 rdzeni - 3.5 GHz - Intel LGA | 1 343 zł |
Procesor INTEL Core i9-11900K | 1 350 zł |
Intel Core i9-11900K PR-IN12I9-INT-010 | 1 592 zł |
Procesor INTEL Core i9-11900K | 1 350 zł |
Intel Procesor Intel i9-11900K 5.3 GHz Unlocked LGA1200 | 1 502 zł |
pokaż 15 ofert
Modyfikacje Intel Core i9 Rocket Lake
Ceny na Intel Core i9 Rocket Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900 BOX | od 1 244 zł | 6 oferty | ||
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900F BOX | od 1 119 zł | 8 oferty | ||
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900F OEM | od 2 227 zł | 3 oferty | ||
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900K BOX | od 1 292 zł | 23 oferty | ||
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900KF BOX | od 940 zł | 17 oferty | ||
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900KF OEM | od 902 zł | 8 oferty | ||
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900K OEM | od 2 374 zł | 1 oferta |
Polecamy