Процесор Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900KF BOX
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900KF BOX |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900KF BOX
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Intel Core i9-11900KF Rocket Lake Procesor - 8 rdzeni - 3.5 GHz - Intel LG | 1 207 zł |
Procesor INTEL Core i9-11900KF | 1 192 zł |
Procesor INTEL Core i9-11900KF BX8070811900KF BOX | 1 501 zł |
Intel Procesor Intel i9-11900KF 5.3 GHz Unlocked LGA1200 | 1 337 zł |
ще 11 пропозицій
Модификації Intel Core i9 Rocket Lake
Ціни на Intel Core i9 Rocket Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900 BOX | від 1 244 zł | 6 пропозицій | ||
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900F BOX | від 1 183 zł | 7 пропозицій | ||
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900F OEM | від 2 446 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900K BOX | від 1 292 zł | 22 пропозиції | ||
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900KF BOX | від 940 zł | 16 пропозицій | ||
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900KF OEM | від 955 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →