Процесор Intel Pentium Comet Lake G6500 BOX
Intel Pentium Comet Lake G6500 BOX |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Pentium Comet Lake G6500 BOX
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Intel Pentium Gold G6500 Comet Lake Procesor - 4 rdzeni - 4.1 GHz - Intel | 469 zł |
Procesor Intel Pentium G6500, 4.1 GHz, 4 MB, BOX (BX80701G6500) | 469 zł |
Intel Pentium Gold G6500 procesor 4,1 GHz 4 MB Smart BX80701G6500 | 505 zł |
Intel Pentium Gold G6500-4.1 GHz - 2 rdzenie - 4 wątki - 4 MB pamięci podr | 531 zł |
Intel Pentium Gold G6500 4.1ghz/4mb Cpu Szary BX80701G6500 | 488 zł |
Модификації Intel Pentium Comet Lake
Ціни на Intel Pentium Comet Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Pentium Comet Lake G6400 BOX | від 309 zł | 12 пропозицій | ||
Intel Pentium Comet Lake G6400 OEM | від 336 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Pentium Comet Lake G6500 BOX | від 469 zł | 5 пропозицій | ||
Intel Pentium Comet Lake G6600 BOX | від 567 zł | 6 пропозицій |
Рекомендуємо