Procesor Intel Pentium Comet Lake G6600 BOX
Intel Pentium Comet Lake G6600 BOX |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Pentium Comet Lake G6600 BOX
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel Pentium Gold G6600 procesor 4,2 GHz 4 MB Smart BX80701G6600 | 616 zł |
Intel Pentium Gold G6600-4,2 GHz - 2 rdzenie - 4 wątki - 4 MB pamięci podr | 593 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! INTEL Pentium G6600 4,2GHz LGA1200 4M Cache Boxed CP | 567 zł |
Intel Pentium Gold G6600 4.2ghz Cpu Niebieski BX80701G6600 | 733 zł |
Intel Pentium Gold G6600 procesor 4,2 GHz 4 MB Smart BX80701G6600 | 616 zł |
Modyfikacje Intel Pentium Comet Lake
Ceny na Intel Pentium Comet Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Pentium Comet Lake G6400 BOX | od 309 zł | 10 oferty | ||
Intel Pentium Comet Lake G6400 OEM | od 336 zł | 2 oferty | ||
Intel Pentium Comet Lake G6500 BOX | od 469 zł | 4 oferty | ||
Intel Pentium Comet Lake G6600 BOX | od 567 zł | 5 oferty |
Polecamy