Płyta główna ASRock B450 Pro4
Wideo 13Zdjęcia 5 |
Płyta główna ATX dla procesorów AMD Socket AM4. Znajduje się w ofercie płyt głównych klasy średniej z 2018 roku, zbudowanych na bazie chipsetu AMD B450. Zapewnia pełną obsługę pełnej gamy procesorów Ryzen 3/5/7 (w tym modeli Pro) pierwszej i drugiej generacji (rdzenie Summit Ridge, Pinnacle Ridge), procesorów Ryzen ze zintegrowaną grafiką Radeon Vega (Raven Ridge) i kilkoma procesorami modele Athlon 200GE.
Wyposażony w 9-fazowy cyfrowy podsystem zasilania Digi Power, który pozwala na zastosowanie wydajnych 8-rdzeniowych procesorów o TDP do 105 W. Dzięki funkcjom overclockingu i radiatorom do chłodzenia podzespołów mosfet, może służyć do umiarkowanego podkręcania procesora i pamięci RAM (bez zwiększania napięcia zasilania). Płyta główna ASRock B450 Pro4 została zaprojektowana z myślą o średnich konfiguracjach domowych / biurowych i niedrogich stacjach do gier.
Posiada 4 gniazda na standardowe moduły RAM DDR4-2933 / 2666/2400/2133 o maksymalnej łącznej pojemności do 64 GB. Wyposażony w dwa szybkie złącza interfejsu M.2 do podłączenia dysków SSD NVMe. Zwykłe felgi SSD/HDD łączą się z czterema portami SATA3. Połączenia sieciowe zapewnia kontroler Gigabit Ethernet Realtek RTL8111H. Za przetwarzanie i wyjście dźwięku odpowiada 7.1-kanałowy kodek HDA Realtek ALC892. Do dyspozycji jest 14 portów USB, w tym 2xUSB 3.1 Gen2 (do 10 Gb/s, Typ A+C) oraz 6xUSB 3.1 Gen1 (do 5 Gb/s).
Kup ASRock B450 Pro4
Wszystkie ceny 24 →ASRock B450 PRO4 R20 AM4 D B450 PRO4 R2.0 | 359 zł |
ASRock Płyta główna B450 PRO4 R2.0 AM4 4DDR4 DP/HDMI M.2 USB3.2 ATX KBASRA | 332 zł |
ASRock B450 Pro4 R2.0 PL-AM4-ASR-058 | 349 zł |
Płyta główna ASROCK B450 Pro4 R2.0 | 331 zł |
ASRock Płyta główna B450 PRO4 R2.0 AM4 4DDR4 DP/HDMI M.2 USB3.2 ATX 64931 | 341 zł |