Płyta główna ASRock X299 Steel Legend
Zdjęcia 5 |
Zamknij
Menu
ASRock X299 Steel Legend
Format:ATX
Socket:Intel LGA 2066
Chipset:Intel X299
BIOS:Ami
Banki RAM:DDR4 8 gn
Rodzaj pamięci RAM:DIMM
Taktowanie pamięci RAM:4200 MHz
Dźwięk (liczba kanałów):7.1
Złącza:M.2
Złącze zasilania:24 pin
Zasilanie procesora:8+8 pin
Wszystkie dane techniczne
Kup ASRock X299 Steel Legend
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASRock X299 Steel Legend P?yta g?ówna - Intel X299 - Intel LGA2066 socketP?yta g?ówna, ATX, LGA2066 Socket, X299 Chipset, USB-C Gen1, USB 3.2 Gen 1, USB-C Gen 2x2, 2 x Gigabit LAN, High Definition A... więcejudio (8-kana?ów) Proshop.plZłóż skargę | 1 041 zł |
ASrock X299 Steel LegendArchitektura pamięci RAM:Dual-Channe OleOle.plZłóż skargę | 1 029 zł |
Płyta główna ASRock X299 STEEL LEGEND | 1 288 zł |
ASrock X299 Steel LegendArchitektura pamięci RAM:Dual-Channe RTV Euro AGDZłóż skargę | 1 029 zł |
Płyta główna ASRock X299 STEEL LEGEND | 1 269 zł |
Seria ASRock Steel Legend (gamingowe)Porównaj w tabeli →
od 1 361 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7600 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 549 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2
od 1 095 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650E, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 758 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2
od 675 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 409 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3533 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 1 069 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 926 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD X570, 4 x DDR4, DIMM, 4666 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2
od 1 029 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 2066, chipset Intel X299, 8 x DDR4, DIMM, 4200 MHz, USB C, M.2, > 4 szt. SATA3, SLI, CrossFire, chłodzenie M.2
od 593 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel H670, 4 x DDR4, DIMM, 5000 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2
od 659 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B660, 4 x DDR4, DIMM, 5000 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2
od 700 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z690, 4 x DDR4, DIMM, 5000 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 960 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 2066, chipset Intel X299, 8 x DDR4, DIMM, 4266 MHz, USB C, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, SLI, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 1 189 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 2066, chipset Intel X299, 8 x DDR4, DIMM, 4400 MHz, USB C, M.2, > 4 szt. SATA3, SLI, CrossFire, DualBIOS, bez podświetlenia, nadaje się do górnictwa
od 769 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 439 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 1 277 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 106 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 281 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 369 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 387 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 718 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 484 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 699 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia