Płyta główna ASRock B550 Extreme4
Wideo 9Zdjęcia 6 |
Dobrze wyposażona pełnowymiarowa płyta główna ATX ze średniej półki do overclockingu, oparta na chipsecie AMD B550 2020. Wyposażony w gniazdo procesora AMD AM4. Działa poprawnie z 4/6/8/12/16-rdzeniowymi procesorami Ryzen 3000 z rdzeniami Matisse/Matisse Refresh (7 nm) i APU Ryzen 4000 (rdzeń Renoir, 7 nm). Producent jest pozycjonowany jako produkt z górnej części średniej kategorii cenowej, przeznaczony do tworzenia konfiguracji do gier i przetaktowywania do łączenia się z szybkimi sieciami kablowymi.
Płyta główna ASRock B550 Extreme4 została wyposażona we wzmocniony 14-fazowy cyfrowy podsystem zasilania z dodatkowymi aluminiowymi radiatorami. Obsługuje do 128 GB pamięci RAM DDR4 (do 4733 MHz, z profilami Extreme Memory), co w zupełności wystarcza do wszystkich gier i wymagających aplikacji profesjonalnych. Działa bez problemów z topowymi modelami dyskretnych kart graficznych.
Obsługuje podłączenie dwóch dysków SSD M.2, z których jeden jest wyposażony w radiator i może współpracować z interfejsem PCI-E Gen 4.0. Aby uzyskać dźwięk wysokiej jakości, zastosowano 8-kanałowy podsystem audio Realtek ALC1220 z ulepszoną ścieżką analogową i wyjściem optycznym. Wbudowany kontroler 2.5GbE Dragon RTL8125BG odpowiada za szybki transfer danych w kablowej sieci LAN.
Kup ASRock B550 Extreme4
Wszystkie ceny 6 →ASRock B550 EXTREME4 P?yta g?ówna - AMD B550 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - | 804 zł |
ASrock B550 Extreme4 | 809 zł |
Płyta główna ASROCK B550 Extreme4 | Bezpłatny transport | 811 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! asrock Płyta główna B550 Extreme4 AM4 4DDR4 HDMI M.2 | 795 zł |
ASRock B550 Extreme4 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Pacz | 809 zł |