Płyta główna ASRock B760M Steel Legend WiFi
Zdjęcia 7 |
Miniaturowa płyta główna micro-ATX klasy średniej z gniazdem procesora LGA 1700 i logiką systemową B760. Zaprojektowany z myślą o zestawach do gier średniej klasy, opartych na procesorach Intel Core 12. i 13. generacji. W pełni kompatybilny z procesorami Core i9/i7/i5/i3/Pentium/Celeron z rodzin Alder Lake i Raptor Lake. Część linii Steel Legend, która zajmuje pozycję pośrednią pomiędzy przystępnymi cenowo deskami Fatal1ty i Riptide, a także topowymi modelami z rodzin Taichi i Extreme.
Główną cechą wyróżniającą SRock B760M Steel Legend WiFi są uniwersalnie wzmocnione gniazda i niezawodne metalowe zatrzaski, które upraszczają proces instalacji i demontażu komponentów, a także zapobiegają naturalnemu odkształcaniu się szczególnie masywnych, trzygniazdowych kart graficznych. Podczas jej tworzenia zastosowano wysokiej klasy bazę elementarną, a sama deska przeszła dość skomplikowane testy wytrzymałościowe, które gwarantują stabilność żelbetu podczas długich internetowych lodowisk.
Urządzenie wyposażono w wysokowydajny 14-fazowy przetwornicę, która wystarczy do zasilenia nawet najpotężniejszych i żarłocznych układów z serii Core i9. Zgodnie z planem producenta ma to przyciągnąć doświadczonych graczy, którzy dokładnie wiedzą, czego potrzebują i nie lubią przepłacać za markę, perspektywę czy jakieś dodatki. Ponadto tablica może stać się fundamentem uniwersalnego stanowiska pracy z dość szerokim zakresem zadań do rozwiązania.
Porty do podłączenia dysków są podzielone niemal po równo: 4 standardowe gniazda SATA3 + 3 gniazda M.2 z dodatkowym chłodzeniem (3xPCI-E 4x / PCI-E 4.0). Dostępne są 4 standardowe gniazda pamięci RAM nowej generacji, które mogą pomieścić do 128 GB pamięci DDR5 o maksymalnej częstotliwości 7200 MHz i łącznej przepustowości 2 do 3 razy większej niż większość modułów pamięci DDR4. Szybka wymiana danych z minimalnymi opóźnieniami pomoże zorganizować 2,5-gigabitowy kontroler sieciowy Dragon RTL8125BG z wbudowanym odbiornikiem bezprzewodowym (Wi-Fi 6 + Bluetooth 5.3).
Kup ASRock B760M Steel Legend WiFi
Wszystkie ceny 21 →PÅyta gÅówna Asrock B760M Steel Legend WiFi | 837 zł |
ASRock B760M STEEL LEGEND WIFI P?yta g?ówna - Intel B760 - Intel LGA1700 s | 738 zł |
ASRock Płyta główna B760M STEEL LEGEND WIFI s1700 4DDR5 DP/HDMI mATX KBASR | 675 zł |
ASRock B760M Steel Legend WiFi PL-S1700-ASR-050 | 699 zł |
Płyta główna ASROCK B760M Steel Legend WiFi | 679 zł |