Материнська плата ASRock B760M PG Riptide
Фото 7 |
Компактна материнська плата формату micro-ATX з підтримкою оперативної пам'яті DDR5-7200, інтерфейсом обміну даними PCI-E 5.0 та досить потужним для формату micro-ATX конвертером живлення. Належить до середнього цінового діапазону, є представником сімейства Riptide, яке ASRock анонсувало у 2022 році. Як кажуть в ASRock, ця продукція натхнена тихими та спокійними прогулянками на морі, а замість строкатого підсвічування або яскравого дизайну виробник акцентує увагу на високій якості та надійності плати.
У даному випадку йдеться про якісне охолодження зони VRM, ущільнений текстоліт, укріплені засувки і посилений сталевий волокон роз'єм для відеокарти. На думку виробника, вона ідеально підійде досвідченим геймерам, які чітко розуміють, які комплектуючі їм потрібні, і не люблять переплачувати за дизайн, маркетинг і якісь малокорисні функції. ASRock B760M PG Riptide працює під управлінням системної логіки середнього рівня B760, для встановлення процесорів передбачений роз'єм LGA 1700.
Цифровий 16-фазний конвертер живлення допоможе розкрити весь потенціал топових процесорів Intel Core Alder Lake та Raptor Lake. Компонування слотів на платі передбачає 4 роз'єми DIMM, які дозволяють встановити до 128 ГБ пам'яті DDR5 з максимальною частотою 7200 МГц. Підтримка DDR5 дає можливість серйозно прискорити комп'ютер у порівнянні з ОЗП минулих поколінь. Розташовані на платі слоти M.2 працюють під управлінням високошвидкісного інтерфейсу PCI-E 4.0, оснащені додатковим охолодженням і розраховані на встановлення сучасних накопичувачів NVMe SSD, що оперують на гіперзвукових швидкостях аж до 7500 Мб/c.
В якості альтернативи на платі розташовано 6 стандартних конекторів SATA3, які призначені для монтажу традиційних HDD/SSD накопичувачів формату 2.5/3.5”. Мережевий контролер Dragon RTL8125BG з пропускною здатністю 2.5 Гбіт/c був розроблений спеціально для змагальних ігор та спеціалізованих завдань, що вимагають постійного високошвидкісного підключення до мережі. Вільні конектори по периметру плати знадобляться, якщо надумаєте встановлювати RGB-підсвічування або водяне охолодження.
Купити ASRock B760M PG Riptide
Усі ціни 20 →ASRock B760M PG RIPTIDE Intel B760 1700 Micro ATX 4 DDR5 HDMI DP 25G LAN P | 705 zł |
Płyta główna ASRock B760M PG Riptide (s1700, Intel B760, PCI-Ex16) | 560 zł |
ASRock B760M PG Riptide P?yta g?ówna - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - | 605 zł |
ASRock Płyta główna B760M PG RIPTIDE s1700 4DDR5 DP/HDMI/USB mATX KBASRIIE | 561 zł |
ASRock B760M PG Riptide PL-S1700-ASR-044 | 569 zł |