Płyta główna ASRock Z690 Steel Legend
Wideo 10Zdjęcia 8 |
Zamknij
Menu
ASRock Z690 Steel Legend
Przeznaczenie:gamingowa
Format:ATX
Socket:Intel LGA 1700
Chipset:Intel Z690
BIOS:Ami
Banki RAM:DDR4 4 gn
Rodzaj pamięci RAM:DIMM
Taktowanie pamięci RAM:5000 MHz
Dźwięk (liczba kanałów):7.1
Złącza:HDMI, M.2
Złącza dodatkowe:DisplayPort
Złącze zasilania:24 pin
Zasilanie procesora:8+8 pin
Wszystkie dane techniczne
Kup ASRock Z690 Steel Legend
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASRock Z690 stalowa LEGEND ATX 4 DDR4 Z690 STEEL LEGEND | 928 zł |
ASRock Z690 Steel Legend P?yta g?ówna - Intel Z690 - Intel LGA1700 socketP?yta g?ówna, ATX, Intel LGA1700 Socket, Intel Z690, 2 x PCI-Express 5.0 x16 & 1 x PCI-Express 3.0 x16, Dual DDR4-3200 - 4 x... więcejDIMM slots, 8 x SATA-600 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 3.0 (2242 / 2260 / 2280) / 2 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 (2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 2 Type A & C, DisplayPort 1.4 / HDMI 2.1 Po??czenie, Realtek RTL8125 2.5 Gigabit LAN, Intel Xe Graphics wsparcie (Wymagane CPU), Realtek ALC897 HD Audio (8-Kana?y) Proshop.plZłóż skargę | 845 zł |
Płyta główna Asrock Z690 Steel LegendZoptymalizowany Design VRM Dr. MOS 13 Power Phase Design 6 Warstwowe PCB 2 uncje Miedzi w PCB Dr. MOS to zintegrowane rozwiąz... więcejanie zasilające, zoptymalizowane EmpikZłóż skargę | 841 zł |
Płyta główna ASROCK Z690 Steel LegendWyposażona płyty główna w wytrzymałe komponenty i całkowicie płynne dostarczanie energii do procesora. Ponadto oferuje niezró... więcejwnane możliwości przetaktowywani Electro.plZłóż skargę | 700 zł |
ASrock Z690 Steel Legend DDR4Architektura pamięci RAM:Dual-Channe OleOle.plZłóż skargę | 1 199 zł |
pokaż 12 ofert
Seria ASRock Steel Legend (gamingowe)Porównaj w tabeli →
od 1 099 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650E, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 548 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2
od 1 369 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7600 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 768 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2
od 409 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3533 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 679 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 1 069 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 925 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD X570, 4 x DDR4, DIMM, 4666 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2
od 1 029 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 2066, chipset Intel X299, 8 x DDR4, DIMM, 4200 MHz, USB C, M.2, > 4 szt. SATA3, SLI, CrossFire, chłodzenie M.2
od 599 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel H670, 4 x DDR4, DIMM, 5000 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2
od 659 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B660, 4 x DDR4, DIMM, 5000 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2
od 700 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z690, 4 x DDR4, DIMM, 5000 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2
Wideo recenzje
ASRock Z690 Steel Legend BIOS 15.02: Increased Efficiency For 13600K
17 sierpnia 20231 922 przegląd
Lian Li Odyssey X Build | 12900k | RTX 3080ti | Z690 Steel Legend
19 sierpnia 20228 992 przegląd
ASRock Z690 Steel Legend BIOS Update 12.05: Increased Performance After Tuning
16 kwietnia 2023911 przegląd
Z690 Steel Legend w/ i9-12900k - Mounting EK-AIO on LGA1700!
28 grudnia 20217 879 przegląd
ASRock Z690 Steel Legend: Solid Board for Intel 13th Gen CPUs
1 stycznia 20234 946 przegląd
ประกอบคอมพิวเตอร์ สำหรับงาน MIX เสียงหนังโฆษณา ASROCK Z690 Steel Legend i7-12700K
20 kwietnia 2022839 przegląd
ASRock Z690 Steel Legend WiFi 6e Motherboard - The best in its class
1 grudnia 202126 254 przegląd
asrock Steel legend z690 wifi 6E ddr4 motherboard. quick look
14 lutego 20231 035 przegląd
ASrock Z690 Steel Legend
13 stycznia 2022894 przegląd
ASRock Z690 Steel Legend lighting effects
18 lutego 20221 461 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 878 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z690, 4 x DDR4, DIMM, 5000 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2
od 759 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 439 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 1 262 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 273 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 369 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 414 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 759 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 508 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 689 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 610 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 532 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2