Материнська плата ASRock Z690 Steel Legend
Відео 10Фото 8 |
Закрити
Шапка
ASRock Z690 Steel Legend
За призначенням:геймерська
Форм-фактор:ATX
Socket:Intel LGA 1700
Чипсет:Intel Z690
BIOS:Ami
Слоти ОЗП:DDR4 4 сл
Форм-фактор ОЗП:DIMM
Тактова частота ОЗП:5000 МГц
Звук (каналів):7.1
Роз'єми:HDMI, M.2
Дод. роз'єми:DisplayPort
Роз'єм живлення:24-контактний
Живлення процесора:8+8-контактне
Всі характеристики
Купити ASRock Z690 Steel Legend
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASRock Z690 Steel Legend P?yta g?ówna - Intel Z690 - Intel LGA1700 socketP?yta g?ówna, ATX, Intel LGA1700 Socket, Intel Z690, 2 x PCI-Express 5.0 x16 & 1 x PCI-Express 3.0 x16, Dual DDR4-3200 - 4 x... щеDIMM slots, 8 x SATA-600 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 3.0 (2242 / 2260 / 2280) / 2 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 (2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 2 Type A & C, DisplayPort 1.4 / HDMI 2.1 Po??czenie, Realtek RTL8125 2.5 Gigabit LAN, Intel Xe Graphics wsparcie (Wymagane CPU), Realtek ALC897 HD Audio (8-Kana?y) Proshop.plПоскаржитись | 850 zł |
Płyta główna ASROCK Z690 Steel LegendWyposażona płyty główna w wytrzymałe komponenty i całkowicie płynne dostarczanie energii do procesora. Ponadto oferuje niezró... щеwnane możliwości przetaktowywani Electro.plПоскаржитись | 700 zł |
Płyta główna ASROCK Z690 Steel LegendWyposażona płyty główna w wytrzymałe komponenty i całkowicie płynne dostarczanie energii do procesora. Ponadto oferuje niezró... щеwnane możliwości przetaktowywani Avans.plПоскаржитись | 700 zł |
Płyta główna ASROCK Z690 Steel LegendWyposażona płyty główna w wytrzymałe komponenty i całkowicie płynne dostarczanie energii do procesora. Ponadto oferuje niezró... щеwnane możliwości przetaktowywani Mediaexpert.plПоскаржитись | 700 zł |
Płyta główna ASRock Z690 STEEL LEGEND | 845 zł |
ще 10 пропозицій
Серія ASRock Steel Legend (ігрові)Порівняти в таблиці →
від 549 zł
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2
від 1 361 zł
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7600 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2
від 1 095 zł
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650E, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2
від 758 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2
від 675 zł
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2
від 409 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3533 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, CrossFire, охолодження M.2, підходить для майнінгу
від 1 069 zł
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2
від 929 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD X570, 4 x DDR4, DIMM, 4666 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, CrossFire, охолодження M.2
від 1 029 zł
ATX, сокет Intel LGA 2066, чипсет Intel X299, 8 x DDR4, DIMM, 4200 МГц, USB C, M.2, > 4 шт SATA3, SLI, CrossFire, охолодження M.2
від 590 zł
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel H670, 4 x DDR4, DIMM, 5000 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2
від 659 zł
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B660, 4 x DDR4, DIMM, 5000 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, охолодження M.2
від 700 zł
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z690, 4 x DDR4, DIMM, 5000 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2
КомплектуючіВсі комплектуючі для ASRock Z690 Steel Legend →
Відеоогляди
ASRock Z690 Steel Legend BIOS 15.02: Increased Efficiency For 13600K
17 серпня 20232 055 переглядів
Lian Li Odyssey X Build | 12900k | RTX 3080ti | Z690 Steel Legend
19 серпня 20229 124 перегляда
ASRock Z690 Steel Legend BIOS Update 12.05: Increased Performance After Tuning
16 квітня 2023937 переглядів
Z690 Steel Legend w/ i9-12900k - Mounting EK-AIO on LGA1700!
28 грудня 20217 903 перегляда
ASRock Z690 Steel Legend: Solid Board for Intel 13th Gen CPUs
1 січня 20235 070 переглядів
ประกอบคอมพิวเตอร์ สำหรับงาน MIX เสียงหนังโฆษณา ASROCK Z690 Steel Legend i7-12700K
20 квітня 2022842 перегляда
ASRock Z690 Steel Legend WiFi 6e Motherboard - The best in its class
1 грудня 202126 425 переглядів
asrock Steel legend z690 wifi 6E ddr4 motherboard. quick look
14 лютого 20231 055 переглядів
ASrock Z690 Steel Legend
13 січня 2022908 переглядів
ASRock Z690 Steel Legend lighting effects
18 лютого 20221 481 перегляд
Як вибрати корпус
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 885 zł
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z690, 4 x DDR4, DIMM, 5000 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2
від 769 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 439 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 1 277 zł
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 1 106 zł
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 281 zł
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 369 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 МГц, USB C, HDMI, M.2, > 4 шт SATA3, CrossFire, охолодження M.2, підходить для майнінгу
від 387 zł
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, охолодження M.2
від 735 zł
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 484 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 699 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 605 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки