Płyta główna ASRock B660M Steel Legend
Wideo 5Zdjęcia 6 |
Kup ASRock B660M Steel Legend
Wszystkie ceny 8 →ASRock B660M stalowa LEGEND 1700 gniazdo 4 DDR4 B660M STEEL LEGEND | 876 zł |
ASRock B660M Steel Legend P?yta g?ówna - Intel B660 - Intel LGA1700 socket | 744 zł |
Płyta główna ASROCK B660M Steel Legend | 659 zł |
Płyta główna ASROCK B660M Steel Legend 90-MXBH30-A0UAYZ | 659 zł |
ASRock B660M Steel Legend to średniej wielkości płyta główna Micro-ATX dla obecnych procesorów Intel 12. i nadchodzącej 13. generacji. Wyposażony w zasilanie 9-fazowe, osłonięty promiennikami. Podobne chłodnice z gołego aluminium otrzymują również chipset i jedno z dwóch gniazd M.2 SSD (oba obsługują szybkie dyski PCIe 4.0).
Trzecie gniazdo M.2 z wyprowadzeniem Key-E jest przeznaczone do zainstalowania modułu Wi-Fi. Cztery gniazda pamięci RAM obsługują DDR4 do 5000 MHz. Na tylnym panelu interfejsu nie ma obrotowego złącza USB Type-C, ale można go wyświetlić na przednim panelu obudowy. Ponadto wersje 3.2 Gen 2x2 z prędkością do 20 Gb/s.
Wyjścia wideo akceleratora graficznego wbudowanego w procesor są już zarówno cyfrowe - HDMI, jak i Display Port. W pobliżu znajduje się przycisk do aktualizacji oprogramowania układowego BIOS z dysku flash bez procesora. Podsystem dźwiękowy posiada cyfrowe wyjście S/PDIF oraz dodatek programowy Nahimic. A Ethernet jest reprezentowany przez układ Realtek Dragon 2,5 Gb/s.