Płyta główna ASRock B650E Steel Legend WiFi
Zdjęcia 8 |
Wysokowydajna gamingowa płyta główna ATX przeznaczona dla doświadczonych graczy i entuzjastów overclockingu. Jest przedstawicielem linii Steel Legend, w skład której wchodzą całkiem poważne płyty główne ze wzmocnionymi zaciskami dla napędów, stalowymi zaciskami dla kart graficznych i dodatkowymi radiatorami dla dysków M.2. Oparty na chipsecie AMD B650E i przystosowany do współpracy z procesorami AMD Ryzen z gniazdem AMD AM5 nowej generacji (uwaga: mówimy o procesorach Ryzen z serii 7000 i 8000).
Płyta posiada zaawansowany 19-fazowy układ zasilania (16+2+1), zapewniający doskonałą stabilność przy stałych obciążeniach i przyzwoity potencjał podkręcania nawet dla wydajnych procesorów na poziomie Ryzen 9. Producent kładzie szczególny nacisk na zastosowanie topowych japońskich procesorów Kondensatory polimerowe Nichicon 12K Czarne. Radiator VRM pomaga efektywniej odprowadzać ciepło z krytycznych obszarów, poprawiając wydajność i niezawodność systemu przy dużych obciążeniach.
ASRock B650E STEEL LEGEND WIFI oferuje trzy gniazda dla szybkich dysków NVMe: para dysków Hyper M.2 działa w trybie PCI-E 4.0, a jedno gniazdo Blazing M.2 obsługuje interfejs PCI-E 5.0 i jest w stanie pracować z wysokimi szybkie dyski SSD. Układ modułów RAM jest reprezentowany przez cztery gniazda DIMM DDR5 z obsługą wielokanałowego trybu pracy i profili XMP. Maksymalna deklarowana głośność może osiągnąć 192 GB, maksymalna częstotliwość taktowania to 7200 MHz.
Dzięki kontrolerowi sieciowemu Dragon RTL8125BG obsługującemu Ethernet 2,5 Gb/s, płyta zapewnia szybką i stabilną łączność sieciową, co jest krytyczne dla fanów gier online i streamerów. Jako bonus, wbudowany odbiornik bezprzewodowy Wi-Fi 6E (802.11ax). Na płytce znajdują się także różnorodne porty i złącza do podłączenia urządzeń zewnętrznych, w tym USB 3.2 Gen1 i Gen2, USB C, a także złącza do podłączenia pasków LED.
Kup ASRock B650E Steel Legend WiFi
Wszystkie ceny 22 →ASRock B650E Steel Legend WiFi AMD B650 Socket AM5 ATX | 1 385 zł |
ASRock B650E Steel Legend WIFI P?yta g?ówna - AMD B650 - AMD AM5 socket - | 1 182 zł |
ASRock Płyta główna B650E STEEL LEGEND WIFI AM5 4DDR5 HDMI/DP M2 ATX KBASR | 1 095 zł |
ASRock B650E Steel Legend WiFi PL-AM5-ASR-007 | 1 099 zł |
ASRock Płyta główna B650E STEEL LEGEND WIFI AM5 4DDR5 HDMI/DP M2 ATX 10007 | 1 138 zł |