Płyta główna ASRock A620M-HDV/M.2
Zdjęcia 7 |
Niedroga i stosunkowo prosta płyta główna, będąca przedstawicielem miniaturowej formy micro-ATX. Odnosi się do poziomu podstawowego, skupiającego się przede wszystkim na pracy w ramach niedrogich terminali handlowych, systemów biurowych i komputerów multimedialnych. Jednocześnie może służyć jako podstawa do niedrogiego buildu gamingowego, skupiającego się na grach sieciowych i hitach AAA w rozdzielczości 1080p przy skromnych ustawieniach graficznych.
Wyposażony w gniazdo procesora AMD AM5 z podstawową logiką systemu AMD A620. Zaprojektowany do współpracy z chipami Ryzen 7000/8000 oraz modelami z późniejszych serii. Wyposażony w dwa gniazda DDR5 DIMM z obsługą pracy wielokanałowej i profilami XMP do automatycznego podkręcania pamięci. Maksymalna deklarowana głośność może osiągnąć 96 GB, maksymalna częstotliwość taktowania wynosi 6400 MHz.
Zastosowanie nowoczesnego interfejsu PCI-E 4.0 ułatwia tworzenie szybkiego podsystemu dyskowego, zapewniając możliwość integracji szybkich dysków SSD, co znacznie przyspiesza ładowanie systemu operacyjnego i programów. Dzięki przemyślanemu rozmieszczeniu slotów, na płycie zmieści się aż dwa dyski SSD M.2 oraz cztery dyski HDD lub SSD z interfejsem SATA3. Ponadto producent udostępnia różne wyjścia wideo (HDMI, DisplayPort), które przydatne są do podłączenia monitora do wbudowanego procesora graficznego. Obecność zintegrowanego kontrolera RAID umożliwia łączenie dysków w jedną macierz w celu poprawy wydajności lub niezawodności przechowywania danych. Wbudowany kontroler sieciowy Realtek RTL8111H gwarantuje szybkie połączenia przewodowe z maksymalną przepustowością do 1 Gb/s.
Kup ASRock A620M-HDV/M.2
Wszystkie ceny 20 →Asro A620M-HDV/M2 A620 A620M-HDV/M.2+ | 399 zł |
ASRock A620M-HDV/M.2 P?yta g?ówna - AMD A620 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - | 416 zł |
ASRock A620M-HDV/M.2 PL-AM5-ASR-023 | 399 zł |
Płyta główna ASROCK A620M-HDV/M.2+ AM5 microATX | 515 zł |
ASrock A620M-HDV/M.2 | 419 zł |