Płyta główna ASRock B760M-HDV/M.2 DDR5
Zdjęcia 5 |
Zamknij
Menu
ASRock B760M-HDV/M.2 DDR5
DDR4DDR5
Przeznaczenie:do domu / biura
Format:micro-ATX
Socket:Intel LGA 1700
Chipset:Intel B760
BIOS:Ami
Banki RAM:DDR5 2 gn
Rodzaj pamięci RAM:DIMM
Taktowanie pamięci RAM:7200 MHz
Dźwięk (liczba kanałów):7.1
Złącza:HDMI, M.2
Złącza dodatkowe:DisplayPort
Złącze zasilania:24 pin
Zasilanie procesora:8 pin
Wszystkie dane techniczne
Kup ASRock B760M-HDV/M.2 DDR5
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Asrock - 90-MXBMJ0-A0UAYZ B760M-HDV/M.2 | 568 zł |
ASRock B760M-HDV/M.2 PL-S1700-ASR-067ASRock B760M-HDV/M.2 - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odbiór w sklepach... więcejKomputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 449 zł |
ASrock B760M-HDV/M.2 DDR5Architektura pamięci RAM:Dual-Channe OleOle.plZłóż skargę | 449 zł |
ASrock B760M-HDV/M.2 DDR5Architektura pamięci RAM:Dual-Channe RTV Euro AGDZłóż skargę | 449 zł |
Asrock B760m-hdv/m.2 Motherboard Czarny,Posrebrzany 90-MXBL40-A0UAYZPłyta główna ASROCK B760M-HDV/M.2 Motherboard Black to płyta główna o wysokiej wydajności zaprojektowana do zastosowań w grac... więcejh i multimediach. Posiada format Micro ATX i obsługuje procesory Intel Core 10. generacji.Ta płyta główna jest wyposażona w dwa gniazda DDR4 DIMM o maksymalnej pojemności pamięci 64 GB oraz gniazdo M.2 do ultraszybkiego przechowywania. Zawiera również gniazda PCI Express 3.0 x16 i PCI Express 3.0 x1 do kart rozszerzeń.Płyt tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 468 zł |
Seria ASRock PRO (do domu/biura/gamingowe)Porównaj w tabeli →
od 699 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 299 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3200 MHz, USB C, HDMI, M.2, CrossFire, bez podświetlenia
od 605 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 328 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, bez podświetlenia, nadaje się do górnictwa
od 344 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 794 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 528 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2
od 449 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 2 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, bez podświetlenia
od 680 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1200, chipset Intel B560, 4 x DDR4, DIMM, 4800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, chłodzenie M.2
od 478 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 559 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 349 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 538 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2
od 494 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 255 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7600 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 553 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD A620, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 348 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD X370, 4 x DDR4, DIMM, 3200 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, bez podświetlenia, nadaje się do górnictwa
od 407 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 2 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, bez podświetlenia
od 637 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2
od 659 zł
mini-ITX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 2 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, bez podświetlenia
Modyfikacje ASRock B760M-HDV/M.2 DDR5
Ceny na ASRock B760M-HDV/M.2 DDR5 |
---|---|---|---|---|
ASRock B760M-HDV/M.2 DDR4 | od 407 zł | 23 oferty | ||
ASRock B760M-HDV/M.2 DDR5 | od 449 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 400 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 2 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, bez podświetlenia
od 769 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 439 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 1 277 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 106 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 281 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 369 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 387 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 718 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 484 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 699 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 605 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia