Płyta główna ASRock B450M-HDV R4.0
Wideo 14Zdjęcia 5 |
Stosunkowo przystępna cenowo i kompaktowa płyta główna microATX dla procesorów AMD AM4 opartych na mikroarchitekturach Zen i Zen 2. ), APU ze zintegrowanym Radeonem Vega (Raven Ridge/Picasso) i budżetowymi procesorami Athlon Zen (Raven Ridge). Jest pozycjonowany jako przystępny cenowo produkt w średniej kategorii cenowej, skoncentrowany na zastosowaniu w wielofunkcyjnych systemach domowych, wydajnych komputerach biurowych i podstawowych stacjach roboczych.
Płyta główna ASRock B450M-HDV R4.0 jest wyposażona w 6-fazowy konwerter zasilania procesora oparty na wysokiej jakości układach DrMOS. Dzięki obecności 2 gniazd DIMM do instalacji modułów DDR4, całkowita ilość pamięci RAM może osiągnąć 32 GB, co wystarcza do wszelkich codziennych i najbardziej profesjonalnych zadań. Obsługuje jeden wysokowydajny dysk SSD M.2 Socket 3 w trybie pełnej prędkości PCI-E 3.0 4x.
Ponadto dostępne są 4 porty dla urządzeń SATA3. Gigabitowy kontroler sieciowy Realtek RTL8111H zapewnia szybką transmisję danych w sieciach przewodowych przy minimalnych opóźnieniach. Dostępnych jest 9 portów USB, w tym 5 szybkich USB 3.2 Gen1 (1xType-C). Płytka wyposażona jest w trzy złącza interfejsowe umożliwiające podłączenie dowolnych, aktualnych modeli monitorów (do 4K włącznie).
Kup ASRock B450M-HDV R4.0
Wszystkie ceny 28 →Płyta główna ASRock B450M-HDV R4.0 (sAM4, AMD B450, PCI-Ex16) | 253 zł |
ASRock Płyta główna B450M-HDV R4.0 AM4 2DDR4 VGA/DVI/HDMI/M.2 uATX KBASRAA | 222 zł |
ASRock B450M-HDV R4.0 PL-AM4-ASR-022 | 239 zł |
Płyta główna ASROCK B450M-HDV R4.0 | 234 zł |
ASRock Płyta główna B450M-HDV R4.0 AM4 2DDR4 VGA/DVI/HDMI/M.2 uATX 48740 | 227 zł |
Modyfikacje ASRock B450M-HDV R4.0
Ceny na ASRock B450M-HDV R4.0 |
---|---|---|---|---|
ASRock B450M-HDV | od 223 zł | 1 oferta | ||
ASRock B450M-HDV R4.0 | od 222 zł | 28 oferty |