Karta graficzna AFOX GeForce GT 240 AF240-1024D3L2
Zdjęcia 5 |
AFOX GeForce GT 240 AF240-1024D3L2 2023 rokkrótka |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AFOX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AFOX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AFOX GeForce GT 240 AF240-1024D3L2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Afox GeForce GT 240 1GB DDR3 128Bit | 199 zł |
Karta graficzna AFOX GeForce GT 240 1GB DDR3 (AF240-1024D3L2-V2) | 162 zł |
Afox GeForce GT 240 1GB DDR3 128Bit | 199 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →