Karta graficzna AFOX Radeon RX 560 AFRX560-4096D5H4-V2
AFOX Radeon RX 560 AFRX560-4096D5H4-V2 |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AFOX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AFOX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AFOX Radeon RX 560 AFRX560-4096D5H4-V2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AFOX Radeon RX 560 4GB GDDR5 DVI HDMI DP Dual Fan AFRX560-4096D5H4-V2 4897 | 548 zł |
AFOX Karta graficzna - Radeon RX 560 4GB GDDR5 KGAFXA560000000 | 529 zł |
AFOX Karta graficzna - Radeon RX 560 4GB GDDR5 127181 | 529 zł |
Karta graficzna AFOX Radeon RX 560 4GB GDDR5 (AFRX560-4096D5H4-V2) | 529 zł |
Karta graficzna - Radeon RX 560 4GB GDDR5 | 559 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →