Karta graficzna AFOX GeForce GT 730 AF730-1024D3L7-V1
AFOX GeForce GT 730 AF730-1024D3L7-V1 2022 rokkrótka |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AFOX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AFOX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AFOX GeForce GT 730 AF730-1024D3L7-V1
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AFOX Karta graficzna GeForce GT730 1GB DDR3 64Bit DVI HDMI VGA LP Fan V1 K | 196 zł |
AFOX GeForce GT730 1GB DDR3 64Bit DVI HDMI VGA LP Fan V1 AF730-1024D3L7-V1 | 207 zł |
AFOX GEFORCE GT730 1GB DDR3 64BIT DVI HDMI VGA LP FAN V1 AF730-1024D3L7-V1 | 222 zł |
AFOX Karta graficzna GeForce GT730 1GB DDR3 64Bit DVI HDMI VGA LP Fan V1 1 | 196 zł |
AFOX GEFORCE GT730 1GB DDR3 64BIT DVI HDMI VGA LP FAN V1 AF730-1024D3L7-V1 | 209 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →