Karta graficzna AFOX GeForce GT 1030 AF1030-2048D5L7
AFOX GeForce GT 1030 AF1030-2048D5L7 |
|
Energooszczędna i ultrakompaktowa dedykowana karta graficzna klasy podstawowej z obsługą monitorów Full HD i UHD (do 7680x3840 @ 60Hz z połączeniem HDMI). Producent pozycjonuje jako model podstawowej półki cenowej, skoncentrowany na zastosowaniu w wielofunkcyjnych komputerach domowych lub biurowych. Idealny do systemów wyposażonych w procesory, które nie mają własnego zintegrowanego rdzenia wideo.
Ze względu na skromną grubość (1 slot), niski profil PCB i małą długość (146 mm), karta graficzna AFOX GeForce GT 1030 AF1030-2048D5L7 może być używana w kompaktowych systemach w obudowach mini-ITX lub microATX (MiniTower). Procesor graficzny Nvidia Pascal GP108 w połączeniu z 2 GB pamięci GDDR4 przez 64-bitową magistralę zapewni podstawową wydajność w grach i akceptowalną liczbę klatek na sekundę dla najpopularniejszych projektów gier 2010-2020 w rozdzielczości FullHD przy niskich i średnich ustawieniach grafiki. Mały aktywny system chłodzenia bez problemu radzi sobie z rozpraszaniem ciepła, a dwa cyfrowe porty interfejsu (DVI-D i HDMI 2.0) umożliwiają konfiguracje z dwoma monitorami.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AFOX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AFOX.
Kup AFOX GeForce GT 1030 AF1030-2048D5L7
Wszystkie ceny 8 →AFOX Karta graficzna - Geforce GT 1030 2GB GDDR5 64Bit DVI HDMI LP Single | 367 zł |
AFOX Geforce GT1030 2GB GDDR5 64Bit DVI HDMI LP Single Fan L7 AF1030-2048D | 693 zł |
Karta graficzna AFOX Geforce GT1030 2 GB GDDR5 AF1030-2048D5L7 | 441 zł |
AFOX Karta graficzna - Geforce GT 1030 2GB GDDR5 64Bit DVI HDMI LP Single | 367 zł |
Afox Karta Graficzna - Geforce Gt1030 2Gb Gddr5 64Bit Dvi Hdmi Lp Single F | 371 zł |