Karta graficzna AFOX GeForce GT 420 AF420-4096D3L2
Zdjęcia 5 |
AFOX GeForce GT 420 AF420-4096D3L2 |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AFOX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AFOX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AFOX GeForce GT 420 AF420-4096D3L2
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AFOX PCI-Ex GeForce GT420 4GB GDDR3 (128bit) (700/1800) (1 x DVI, 1 x HDMI | 331 zł |
AFOX Karta graficzna Geforce GT420 4GB DDR3 128BIT DVI HDMI VGA LP Single | 318 zł |
AFOX Geforce GT420 4GB DDR3 128BIT DVI HDMI VGA LP Single Fan AF420-4096D3 | 508 zł |
Karta graficzna AFOX GeForce GT 420 4GB DDR3 (AF420-4096D3L2) | 318 zł |
AFOX Karta graficzna Geforce GT420 4GB DDR3 128BIT DVI HDMI VGA LP Single | 318 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →