Karta graficzna AFOX GeForce 210 AF210-1024D3L5
AFOX GeForce 210 AF210-1024D3L5 |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AFOX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AFOX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AFOX GeForce 210 AF210-1024D3L5
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AFOX Karta graficzna GeForce GT210 1GB DDR3 64Bit DVI HDMI VGA Fan LP KGAF | 152 zł |
AFOX GeForce GT210 1GB DDR3 64Bit DVI HDMI VGA Fan LP AF210-1024D3L5 | 161 zł |
AFOX Karta graficzna GeForce GT210 1GB DDR3 64Bit DVI HDMI VGA Fan LP 1134 | 152 zł |
Karta graficzna AFOX GeForce GT 210 Low Profile AF210-1024D3L5, 1 GB GDDR3 | 154 zł |
Karta graficzna GeForce GT210 1GB DDR3 64Bit DVI HDMI VGA Fan LP | 175 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →